Naši odběratelé

Naše výpěstky dodáváme všem, kteří mají zájem. To znamená velkoobchodům, maloobchodům a také přímo zákazníkům.

Mléko Bohušovické mlékárně (krávy nemají biocertifikát, a proto mléko putuje do konvenční mlékárny Bohušovice nad Ohří).

Obiloviny dodáváme
několika kozím farmám v Ústeckém kraji, farmě  v Merbolticích s dojným skotem v Českém středohoří. Potravinářské obilí do vodního mlýna v Křesíně (www.automatickemlyny.cz.)

 Po pečlivém vyčištění i přímo zákazníkům, kteří si obilí melou nebo jinak zpracovávají pro svoji potřebu. Hořtici a svazenku na semeno, které po vyčištění znovu vyséváme na zelené hnojení. Vzešlá semínka povyrostou a ve vhodné růstové fázi rostlin se zaorají, aby se půda pohnojila a ozdravila. 

Zeleninu , místní ovoce a brambory dodáváme  především  přímo zákazníkům v Praze, kam zeleninu  vozíme jednou týdně na několik míst.(například  do Kbel, Karlína www.acentrum.eu.  Suchdola a Roztok.
  Pokud si lidé vytvoří svoji bedýnkovací skupinku, jsme schopni dovézt zeleninu i na jíné místo. Spolupracujeme s lidmi sdruženými kolem www.biospotřebitel na Toulcově dvoře v Hostivaři. Připravujeme populární zeleninové bedýnky.  Také zákazníkům, kteří si po dohovoru přijedou nakoupit osobně.

Na malé výměře pěstujeme i mák, na kterém provádí Zemědělská univerzita v Praze - Suchdole pokusy s biologickou ochranou máku proti plísňovým chorobám za dohledu kontrolní organizace. 


KontaktKarel Tachecí Poplužní 189 Budyně nad Ohří PSČ 411 18 IČO 460 59 466 DIČ CZ7003282660

Telefon: 416 863 262